Kurumsal

Kurumsal

Uzman Kariyer Eğitim Kurumları ailesi olarak yaklaşık çeyrek asırlık Kaliteli Eğitim hizmeti sürecini geride bırakırken geleceğe daha da umutlu ve aydınlıkta yürüyen geniş eğitim kadromuz ve yayınlarımızla sizleri Kariyer meslek sınavlarına hazırlanmaktan gurur duyuyoruz.


Uzman Kariyer Eğitim Kurumları; İstanbul merkezli Kadıköy Uzman Kariyer, Pendik Uzman Kariyer, Bağcılar Uzman Kariyer, Ümraniye Uzman Kariyer, Kartal Uzman Kariyer şubemizle birlikte toplamda 5 şubemizle eğitim hizmeti vermeye devam ediyoruz. 
Uzman Kariyer Eğitim Kurumları’mızda KPSS-A/ KPSS-B ve Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) kursları düzenlemektedir.
Uzman Eğitim faaliyetlerimize DGS (Dikey Geçiş Sınavı) kurslarımızla devam etmekteyiz.

Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik

(SMMM) Staj Başlatma Sınavı, Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık kurslamırızla mali müşavirlerin mesleğe hazırlayan kadromuzla gururluyuz. 

Finans sektöründe ciddi bir eğitim hizmeti vermekteyiz. Finans sektörüne yönelik SPL (SPK) Lisanslama kursları düzenlemekteyiz.

Kaymakam ve Hakim adaylarının mesleğe ilk adımlarını atmaya yönelik düzenlenen sınavlara  Kaymakamlık ve Hakimlik kurslarımızla kursiyerlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi ( DHBT ) kurslarıyla Diyanet İşleri Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu sınavlara adayları eksiksiz hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Bu kurslarımızın haricinde İcra Müdür ve Müdür Yardımcısı sınavlarına hazırlık kursları düzenlemekteyiz. Yine kariyer meslek kurslarında MEB onaylı sertifikalı çeşitli kurs programları düzenlemekteyiz. Bu kursları Hasta Kabul, Tıbbi Mümessillik, Bilgisayar Kursları, Yazılım Kursları, Muhasebe Kursları, Finans Kursları, Mortgage  Brokerliği (Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı) kurslarını düzenlemekteyiz.

 Adımızdan anlaşılacağı gibi "İYİ BİR KARİYER UZMANLIK İSTER" mottosu kurumumumuz hakkında genel bir özettir. Sonuç olarak sizler de iyi bir kariyer ve meslek sahibi olmak istiyorsanız, Uzman Kariyer Eğitim Kurumlarına davet ediyoruz.