SMMM , SMMM Kursu

İstanbul SMMM Hazırlık Kursları

İstanbul Eğitim Akademisi tarafından verilen SMMM hazırlık kursları ile serbest muhasebeci mali müşavir olarak kariyer yapmak isteyenlere, nitelikli eğitimlerimiz ile fırsatlar sunuyoruz. Cazip fiyatlar ile alacağınız örgün veya online SMMM hazırlık kursu sayesinde sınavlarda daha başarılı olabilir, mesleki anlamda da kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

En İyi Eğitmenler ile SMMM Hazırlık Kursları

Alanında uzman ve tanınmış eğitmenler eşliğinde alacağınız SMMM staja giriş sınavı kursları, başarı ortalamanızı artırmak için özel olarak hazırlanan içeriklerden oluşmaktadır. Alacağınız kursta staja giriş sınavı başarı ortalamanızı, daha iyi seviyelere taşıyabilirsiniz. Kurs bütünlüğünde işlenen konular, aynı zamanda mesleki kariyerinize de birçok katkı sağlayacaktır.

Koronavirüs salgını nedeniyle İstanbul Eğitim Akademisi gerekli tüm önlemleri alma konusunda hassasiyet göstermekte olup, örgün eğitimin yanı sıra online SMMM kursları ile de sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

SMMM Staja Giriş Sınavı Baraj Kaç Nettir?

Giriş sınavında uygulanan hesaplama yöntemi, çan eğrisi sistemi üzerine kuruludur. Bu yüzden bu sınavda barajı belli bir net üzerinden ifade etmek söz konusu değildir. Baraj her sınav için değişiklik göstereceği için; 55 not ile geçebileceğiniz gibi 80 not ile kalma riski de bulunmaktadır.

Son yapılan 5 sınav ortalamalarına bakıldığında, 49 dolaylarında baraj neti ortaya çıkmaktadır. Ancak bunun değişkenlik göstermesi nedeniyle, SMMM kursu alarak başarı şansınızı daha yükseğe taşıyabilirsiniz.

Staja Giriş Sınavı Geçme Puanı Kaçtır?

Geçme puanı ise, 60 ve üzeridir. Bu şekilde puan alan adaylar, başarılı olarak kabul edilmektedirler. İstanbul Eğitim Akademisi kurs içerikleri ile başarı ortalamanızı bunun çok üzerinde tutmayı hedefleyerek, kursiyerlerine nitelikli eğitimler vermektedir.

SMMM Kurs Fiyatları

İstanbul Eğitim Akademisi, online ve örgün eğitim metotları kapsamında sizlere hizmet vermektedir. SMMM kurs fiyatları, alacağınız eğitim türüne göre farklılıklar gösterebilir.

Özellikle salgın sebebiyle ekonomik çalkantıların her alanda devam etmesi, fiyatlarda da sıklıkla değişikliğe neden olmaktadır. Bu yüzden en doğru ve güncel kurs fiyatlarını, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sizlere her zaman için en iyisini en uygun koşullarda verme çabasında olan İstanbul Eğitim Akademisi, uzun yılların tecrübesi ile hareket ederek memnuniyetinizi hedefleyen bir kurumdur.

SMMM Staja Başlama Kursu İçeriği Nedir?

Oldukça kapsamlı bir içeriğe sahip olan kurslarımızda, sınav ortalamasının yükseltilmesi ve mesleki kariyerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Deneme sınavları, teorik çalışma bilgileri ve hızlı öğrenmek teknikleri ile en iyi ortalamayı yakalayabilirsiniz.

İnkılap tarihi, matematik, vergi mevzuatı, meslek hukuku, ticaret ve iş hukuku, finansal muhasebe ve borçlar hukuku gibi farklı birçok içerik, kurs bünyesinde kursiyerlerimize verilmektedir.

SMMM Stajı Hakkında İhtiyaç Duyabileceğiniz Bilgiler

  • Staja başlama sınavından başarılı olan kişiler, en geç 2 yıl içerisinde stajlarını başlatma sorumluluğuna sahiptirler.
  • Staj defteri alınmadan staja başlanması söz konusu değildir.
  • Staja başlayabilmek için Nisan, Aralık ve Ağustos aylarında (aksi belirtilmemiş ise) başvuruların yapılması gerekmektedir.
  • 60’ın üzerinde not alan kişiler, stajlarına başlayabilirler.
  • Adayların staja başlaması için, bulunduğunuz ayın 10. Gününe kadar SGK girişlerinin başlatılmış olması gerekmektedir.