Pendik ALES Kursu

Pendik ALES Kursu

İstanbul’un semtlerinden biri olan Pendik şimdi dershane konusunda daha rahat. ALES kursuna girecek olanlar uzak yollar kat etmektense yanı başlarında olan uzman kariyer dershaneleri sayesinde rahatlığa kavuştu. Uzman kariyer kaliteli eğitimi ve uzman öğretmenleri ile sizleri geleceğe hazırlıyor. En iyi eğitimi alabileceğiniz Uzman kariyer sayesinde sizde ALES sınavlarından yüksek puanlar alabilirsiniz.

Size özel hazırlanan sınıflarda eğitim görürken size aynı zamanda hızlı ve pratik test çözüm yolları öğretilecek. Rehberlik öğretmenlerimiz size verimli zaman kullanımını, haftalık ders programları düzenlemelerinde bulunacaklardır. Her kursu takip etme durumunuzda testleri daha kolay çözer hale geleceksiniz.

Uzman Kariyer kursları birden fazla şubeye sahip olup, her şubesinde üstün başarılar elde ediyor. 2023 eğitim ve öğretim yılında birden fazla başarıya imza attığı gibi 2024 yorumları içinde de başarılarından söz ettireceğe benziyor. İki farklı yayın kullanan uzman kariyer farklı soru ve çözümleri sayesinde başarılar ortaya koyuyor. ALES, KPSS, DGS gibi daha birçok hazırlık kursu almak isteyen öğrencilerine uygun fiyatlı, kaliteli eğitim veriyor. Bir birinden uzman öğretmenleri size yardımcı oluyor.

Pendik ALES fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir, dershanelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatı yetkili kişiler ile görüşerek ön kayıt başvurusu formu doldurmak istemez misiniz? Kaliteli eğitimin içinde olup, başarı merdivenlerini çıkmak sizin elinizde. Sizde hazırlık kursları için başvuru yapın geç kalmadan sınava hazırlanın.

ALES Nedir?

ALES, Akademik Personel ve Lisanüstü Eğitimi Giriş Sınavı olarak açılıma sahiptir. Üniversitede lisans eğitimini tamamlamış olan öğrenciler doktorasını yapmadan önce mutlaka bu sınava girmeleri gerekir. sayısal ve sözel olarak iki farklı sınav türüdür. Bu sınavı geçen kişi bulunduğu üniversitede veya başka üniversitede lisanüstü eğitimi katılmaya hak kazanır. Bunun için illa ki üniversitenin bitmesi şart olmayıp, son sınıfta olan öğrencilere bu sınava girebilir. Sınavda 50 sözel soru 50 sayısal olacak şekilde 100 soru sorulur. Sınav süresi ise 150 dakikadır.

Sınav oldukça zor ve stresli olabilir. Fakat kendinizden emin ve iyi soru çözebilen biri iseniz size oldukça kolay gelecek. Uzman kariyer sayesinde sizde ALES gibi zor bir sınavdan başarı elde edebilirsiniz.