Pendik KPSS Kursu


Pendik KPSS Kursu

Pendik KPSS Kursu

İstanbul ilinde eğitim öğretim faaliyetleri alanında köklü bir geçmişe sahip olan Uzman Kariyer KPSS Kursları, İstanbul Pendik şubesi ile  KPSS Kurslarından eğitim kalitesinde ödün vermeyerek başarıyı gelenek haline getirmiştir.

 Uzman Kariyer KPSS Kursları diğer tüm şubeleri ile de  başarılı olduğunu göstermiştir.  Bunun yanı sıra KPSS-A kursları ve KPSS-B kurslarıyla Türkiye’nin en kaliteli KPSS kursu olmanın gururunu yaşamaktayız.

Her yıl yüzlerce öğrencimizin KPSS sınavlarında göstermiş olduğu başarı bizi onurlandırmaktadır. Sizler de KPSS-A, KPSS-B, ÖABT sınavlarında kaliteli eğitim alarak başarıyı yakalamak istiyorsanız Uzman Kariyer Pendik KPSS kursunu tercih edin. Her dönem açılan KPSS A Kurslarımız, KPSS B Kurslarımız,Eğitim Bilimleri Kurslarımız, ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) Kurslarımız hakkında ayrıntılı ayrıntılı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arıyabilir ve önkayıt başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 

2019 Ocak Şubat Gruplarımıza Kampanyalı Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor.
 

Ön Kayıt Başvuru Formu İçin Tıklayınız

KPSS A Kurslarımız Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bu Linki Tıklayanız.

KPSS Öğretmenlik ( Genel Kültür- Yetenek, Eğitim Bilimleri ve ÖABT ) Kurslarımız Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bu Linki Tıklayanız.

KPSS B (Lise, Önlisans ve Lisans) Kurslarımız Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bu Linki Tıklayanız.

 

 

Uzman Kariyer Pendik KPSS B kursu alanında gün geçtikçe markalaşan ve vizyonunu arttıran  Uzman Kariyer  Pendik  şubesi  Batı Mah. HatboyuCd. Konumuyla YHT’nin karşısında yer almaktadır. Uzman Kariyer Pendik şubesi  güler yüzlü eğitim danışmanları ve Rehber Öğretmenleri  ile siz değerli öğrencilere rehberlik hizmeti sunmakta ve bu zorlu yolda sizlere eşlik etmektedir. Pendikte KPSS B  Kursu alanında vizyonu yüksek, çalışkanlığı hayat felsefesi haline getirmiş, fedakar öğretmenleri  ile binlerce öğrencinin hedeflerine ulaşmasına vesile olmuş eğitim neferi olmanın bilinciyle geleceğe güvenle baknıza sebep olmuştur. Uzman Kariyer Pendik şubesi KPSS B kursu alanında iyi bir kariyer uzmanlık ister ilkesi ile yola çıkmış ve bu doğrultuda siz değerli öğrencilere hizmet vermektedir. Siz de KPSS’yi  Uzman Kariyer KPSS kurslarıyla kazanacaksınız.